lis

Nowa Aplikacja Leśny Skrzat is ON

Cieszymy się, że możemy ogłosić wspaniałą nowinę! Nasza placówka wprowadza nową aplikację, która będzie usprawniać naszą komunikację i dostarczać wiele korzyści naszym klientom i partnerom i zastąpi obecną strefę rodzica.

Nasza nowa aplikacja ma na celu ułatwienie dostępu do informacji o naszych usługach, aktualnościach oraz bieżących wydarzeniach. Teraz będziecie mieć szybki dostęp do ważnych ogłoszeń, harmonogramów, galerii zdjęć i wielu innych przydatnych treści. To doskonałe narzędzie, które umożliwi nam jeszcze lepszą współpracę i jeszcze większą elastyczność w komunikacji.

Oto kilka kluczowych funkcji nowej aplikacji:

1. Powiadomienia: Otrzymujcie ważne wiadomości i powiadomienia od nas w czasie rzeczywistym.
  2. Harmonogramy: Sprawdzajcie aktualne harmonogramy zajęć i wydarzeń w dowolnym miejscu i czasie.
  3. Jadłospis: Przeglądajcie obecnych i z poprzedniego okresu jadłospisów.
  4. Kontakt z nami: Skontaktujcie się z nami w prosty sposób za pomocą aplikacji.
  5. Aktualności: Bądźcie na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami w naszej placówce.
  6. Rozliczenia: Znajdziecie tu pomocne informacje odnośnie rachunków i płatności, które zostały opłacone w ramach Przedszkola+.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tą innowacją i jesteśmy przekonani, że nowa aplikacja ułatwi Wam korzystanie z naszych usług oraz pozwoli na jeszcze lepszą komunikację z naszym zespołem.

Aby skorzystać z nowej aplikacji, wystarczy ją pobrać z App Store lub Google Play (w zależności od platformy – wpisujemy w wyszukiwarkę Leśny Skrzat [duże litery mają tutaj znaczenie]) i zalogować się za pomocą swojego konta klienta. Zachęcamy wszystkich do jej instalacji, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie niesie ze sobą ta nowa forma komunikacji.

Dziękujemy Wam za zaufanie i współpracę, i mamy nadzieję, że nowa aplikacja przyczyni się do jeszcze lepszego doświadczenia w naszej placówce. Czekamy na Wasze opinie i sugestie w związku z jej użytkowaniem. Bądźcie z nami na bieżąco!

#NowaAplikacja #Usprawnienia #Komunikacja